Danışmanlık Hizmetlerimiz

Courses photo

Dil Okulu

Yurtdışında dil eğitimi size bir dilin yaşam içerisinde kullanıldığı her noktada onu yaşayarak öğrenme imkânı sunmaktadır. Dil öğreniminiz sadece sınıf içerisinde ders anlatımı, test ve sınıf içi iletişim ile sınırlı kalmayacak ve bol bol pratik yapma fırsatınız da olacaktır!


Daha Fazlası

Courses photo

Yaz Okulu

Ebeveynler okulların kapandığı ve yaz tatilin başladığı dönemde çocuklarının tatillerini daha aktif ve verimli geçirebilmeleri adına yurtdışı yaz okullarını tercih etmektedirler. 


Daha Fazlası

Courses photo

Lise

Lise Değişim Programı, Milli Eğitim Bakanlığı’ndan onaylı bir program olup, ağırlıklı olarak 14-18 yaş aralığındaki lise öğrencilerine sene kaybetmeden yurtdışında değişim öğrencisi olarak okuma imkânı sunmaktadır. 


Daha Fazlası

Courses photo

Üniversite

Yurtdışında üniversite okuma fikri son yıllarda Türk öğrenciler arasında oldukça popüler bir hale gelmiştir. İES İntervegaYurtdışı Eğitim Danışmanlık olarak öğrencilerimize İngiltere, Amerika, İtalya, Kanada, Polonya, Hollanda, Fransa, Avustralya, İspanya, İsveç, İrlanda, İsviçre, Litvanya, Ukrayna, Birleşik Arap Emirlikleri gibi birçok ülkede üniversite okuma fırsatı sunmaktayız.


Daha Fazlası

Courses photo

Master MBA

İES İntervega Yurtdışı Eğitim Danışmanlık olarak öğrencilerimize Amerika, İngiltere, Kanada, İtalya, İspanya, Hollanda, İsveç, İrlanda, Polonya, Almanya, Avustralya, Litvanya, İsviçre, Ukrayna gibi birçok ülkede hemen her alanda Yurtdışı Yüksek Lisans (Master & MBA) eğitimi sunmaktayız. 


Daha Fazlası

Courses photo

Sertifika Programları

Sertifika programları sayesinde özel bir alana yoğunlaşıp teorik ve pratik eğitim alabilirsiniz. Daha kısa sürede, daha az maliyetli bir bütçeyle, GMAT skoruna gerek duymadan ve esnek başlangıç tarihleriyle bu programlara başvuru yapabilirsiniz. Eğitiminiz için İşletme, Uluslararası İşletme, Pazarlama, Finans, Muhasebe, Turizm ve Otelcilik Yönetimi, Proje Yönetimi ve İnsan Kaynakları gibi popüler alanlarından birini seçebilirsiniz.


Daha Fazlası

Courses photo

Sınav ve Hazırlık Kursları

İngilizce becerilerinizi uluslararası geçerliliğe sahip sınavlarla resmileştirerek kariyer ya da akademik hayatınızı kolaylaştırmak sizin elinizde. TOEFL (Test of English as a Foreign Language) ya da IELTS (International English Language Testing System) ile bunu gerçekleştirebilirsiniz.


Daha Fazlası

Courses photo

Vize

Yurtdışına gitmek için birçok ülke vize ister ve almakta oldukça yorucudur. Evrak hazırlarken çok dikkat etmeniz gerekir. Bu konuda uzman ve tecrübeli kişilerle çalışmanızı öneririz.


Daha Fazlası

Courses photo

Kariyer Danışmanlığı

Bir kişi ileride çok iyi yerlerde olmak istiyorsa mutlaka kariyer planları yapmalı ve mümkünse konusunda uzman kişilerle çalışmalıdır. IES – YURTDIŞI EĞİTİM, 1995 ten beri yaptığı danışmanlıkla kariyerinize doğru yön vermenize yardımcı olacaktır.


Daha Fazlası

IES Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Süreç Nasıl İşler ?

Gitmek istediğiniz eğitim programı hakkında destek almak üzere IES Yurtdışı Eğitim danışmanları ile görüşülür.

Katılmak isteyeceğiniz eğitim programları ve gitmek isteyeceğiniz okullar alternatifleriyle beraber en kısa sürede IES danışmanınız tarafından size sunulur.

Danışmanlık ücreti talep edilmez.

Kararınız netleştikten sonra kayıt aşaması adım adım danışmanınız tarafından size anlatılır.

Kayıt formu doldurulur, ön kayıt ve vize ödemeleri sonrasında okul ön kayıt işlemleri başlatılır.

Danışmanınız belirlemiş olduğunuz okullarla iletişime geçer ve okulun uygunluğu, niteliklerinizin istediğiniz programa olan uygunluğu ile ilgili olarak okullarınızla görüşür.

İngilizce becerinizin program için yeterli görünmemesi durumunda okullar genel bir İngilizce eğitimi almanızı isteyebilir. Bu noktada danışmanınız, almanız gereken kararlarınız konusunda size yardımcı olmaya çalışır.

Okulun ve sizin onaylarınız doğrultusunda vize işlemleriniz başlatılır. IES, bu işlemler için de bir hizmet bedeli almaz.

Vize onayından sonra eğitim yolculuğunuzun ardından IES Yurtdışı Eğitim’den destek almayı talep ettiğiniz tüm hizmetlerin burada bitmiş olduğunu düşünseniz de; IES Yurtdışı Eğitim,  siz ülkenize dönene kadar sizi yalnız bırakmaz.’