SINAV HAZIRLIK KURSLARI

YURTDIŞI SINAVLARINA YÖNELİK HAZIRLIK KURSLARI HAKKINDA BİLGİLER

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık olarak Amerika’daki, İngiltere’deki ve Avrupa’daki prestijli üniversitelere her yıl yüzlerce öğrenci yerleştirmekteyiz. Amacımız öğrencilerimizin başvuru süreçlerini yürütürken bir yandan da onlara akademik destek olarak sınavlarda yeterli puanları almalarını sağlamaktır. Amerika’nın, İngiltere’nin ve Avrupa’nın önde gelen okullarına girmek isteyen öğrenciler arasında büyük bir rekabet söz konusudur. Academix olarak öğrencilerimize bu rekabette, organize ettiğimiz sınav hazırlık programlarıyla da destek olmaktayız. 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık’ın İstanbul Etiler’de bulunan ve Milli Eğitim Bakanlığı onaylı okulu olan StudyLab bünyesinde öğrencilere IB, AP, SAT, ACT, BOCCONI Test, GMAT, GRE, IELTS, TOEFL, PTE, BMAT, UCAT, IMAT ve LNAT sınavlarına hazırlık kursları sunulmaktadır. Derslerimiz öğrencilerimizin isteğine göre özel ders ya da grup dersi olarak, okul saatleriyle çakışmayacak şekilde organize edilmektedir. Uzakta olan öğrencilerimiz için Zoom üzerinden de eğitimler verilebilmektedir.

StudyLab Yurtdışı Sınav Koçluğu bünyesinde ayrıca öğrencilerimize Amerika, İngiltere ve Avrupa’daki en üst düzeydeki üniversitelere başvuru için danışmanlık, essay yazımı, motivasyon mektubu yazımı konularında da hizmet sunmaktayız.

Öğrencilerimiz ne kadar süreyle ve ne yoğunlukta ders almaları gerektiğini belirlemek için öncelikle bir deneme sınavına girerler. Sınavın sonucu analiz edilir ve öğrencinin eksikleri belirlenip bu eksikler doğrultusunda bir ders programı çıkarılır. Eğer öğrenci eksiklerini biliyor ise, öğrencinin takviye almak istediği derslerden oluşan bir ders programı da çıkarılabilir. Öğrencilerimizi derslerine ek olarak belirli periyodlarda deneme sınavlarına sokarak, gelişimlerini yakından takip ederiz. 

Sınav hazırlık kurslarımızla ilgili bilgi almak için bizi +90 (535) 667 25 43 nolu numaradan arayabilir ya da bilgi istek formu doldurabilirsiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız.
İletişime geçmek için +90 (535) 667 25 43
StudyLab Yurtdışı Sınav Koçluğu websitesi için tıklayınız.

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık