Hakkımızda

Bizi Tanıyın

Kariyerinize en iyi dokunuşu yapmak için hemen harekete geçin

IES 1995’ten bu yana yurtdışı eğitim sektöründe faaliyet gösteren Mersin, İstanbul ve Adana’da sektöründe en eski firmalardan biri olmanın gururuyla dünyanın pek çok ülkesinde dil eğitimi, sertifika programları, üniversite, mastır, yaz okulları, mesleki kurslar, staj olanakları, değişik eğitim fırsatları sunar. 

Kurucuları Sevil ve Ahmet KASSEM ‘dir. Mersin ofis müdürü ve yönetici Hatice Suray’ dır.

IES Yurtdışı Eğitim 2000 yılında Adana, 2010 yılında Eğitim Danışmanlık firması olarak İstanbul’da da hizmet vermeye başlamıştır.

Hedeflerimiz

Amacımız;

  • Eğitim sektöründe IES’ in 1995’ten beri tecrübe ve kurumsal güveniyle öğrencilerin yurtdışına gidip gelmelerini sağlamak,
  • Yurt dışı eğitimin her zaman yüksek maliyetlerle olmadığını ispatlamak, herkesin kişiliğine ihtiyacına ve bütçesine uygun yurtdışı eğitim programlarını sunmak.
  • Yurt dışında eğitim almış tecrübeli eğitim danışmanlarıyla, öğrencilere yurtdışı okul kayıtları, vize işlemleri, karşılanma, konaklama ayarlanması gibi birçok önemli detaylarda yardımcı olmak,

İngiltere, Kanada, Avustralya, Amerika başta olmak üzere Yeni Zelanda, Malta, Güney Afrika, Almanya, İrlanda, İspanya ve pek çok ülkede; dil okulları, liseler, yaz okulları ve üniversiteler ile aracısız olarak çalışılmaktır. Ve kurumsal güvencemiz ile yıllara dayanan tecrübemizin yanında yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere ücretsiz eğitim ve vize danışmanlık hizmeti vermektir.

Görevimiz, resmi temsilcisi olduğu yüzlerce dil okulu, yaz okulu, kolej ve üniversite ile yurtdışında eğitim görmek isteyen kişilere güvenilir, etkin ve kaliteli eğitim danışmalığı hizmeti vermektir.

Bunu da uzman danışmanlarımızla, öğrenciler için en doğru seçenekler belirlenmekte ve bu öğrencilerin okul, konaklama seçimi, vize işlemleri, transferler ve uçak biletleri sağlanmaktadır.

İstatistiklerimiz

27 Yıllık Süreçte Biriktirdiklerimiz

+
Mutlu Öğrenci
+
Anlaşmalı Okul
%
Başarı Oranı
+
Yıllık Tecrübe
İES YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

Kariyerinde yeni bir sayfa açmak için